olomoucký kraj
statutární město prostějov
město plumlov
AKCE SE KONÁ ZA FINANČNÍ SPOLUÚČASTI OLOMOUCKÉHO KRAJE, STATUTÁRNÍHO MĚSTA PROSTĚJOVA A MĚSTA PLUMLOVA.
ZÁŠTITU NAD FESTIVALEM PŘEVZAL HEJTMAN OLOMOUCKÉHO KRAJE ING. JOSEF SUCHÁNEK A VELVYSLANEC IRSKA V ČESKÉ REPUBLICE J.E. ALAN GIBBONS.
EFFE LABEL 2024-2025

PARTNEŘI FESTIVALU KELTSKÁ NOC 2024

Keltská noc je kvalitní kulturní akcí, která dobře reprezentuje moravský region a jeho keltské kulturní tradice, akcí která přitahuje stále více a více lidí nejen z celé České Republiky, ale i ze zahraničí. Pořadatelé jsou hrdí, že mezinárodní hudební festival Keltská noc se svou nezaměnitelnou atmosférou je jednoznačně označován za jeden z nejlepších festivalů svého žánru v celé naší zemi a má již své pevné místo na kulturní mapě České republiky a Evropy.Poděkování patří zejména našim partnerům. Bez jejich podpory by bylo velice težké třídenní festival zorganizovat a zajistit špičkový program s mezinárodní účastí. Takže ještě jednou „Děkujime za vaši podporu a dlouhodobou přízeň festivalu“.

HLAVNÍ OFICIÁLNÍ PARTNER

OFICIÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNER

MICOS
LASER TECHNOLOGY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

PROSTĚJOVSKÝ VEČERNÍK

PARTNER FESTIVALU

PIVOVARY LOBKOWICZ
SIDA SECURITY
music sound systems

PRODUKCE FESTIVALU

KOPRODUKCE FESTIVALU

DAVID DVORSKY

PŘÁTELÉ FESTIVALU

NABÍDKA

STAŇTE SE PARTNEREM

Festival Keltská noc byl nominován na cenu Olomouckého kraje za kulturu a mnoho let se řadí mezi nejvýznamnější kulturní akce Olomouckého kraje. Zároveň je i jednou z nejvíce ceněných kulturních akcí keltského charakteru v celé České Republice s významným přesahem do zahraničí. Festivalu se pravidelně účastní pan hejtman (festival se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje) společně s dalšími významnými osobnostmi Olomouckého kraje a Statutárního města Prostějova.

Keltská noc je festival s krásnou atmosférou, jenž propaguje výhradně keltskou kulturu a tradice, což je prezentováno nejen hudbou s keltskými kořeny, ale také irskými tanci, ukázkami keltských bojových umění, starých keltských řemesel, přednáškami o keltské spiritualitě a velké symbióze Keltů s přírodou.

Festival Keltská noc nabízí skvělé možnosti propagace vaší společnosti jak v rámci mediálních kanálů, tak i různé formy aktivní propagace přímo v areálu během konání festivalu. Mediální a společenský dosah festivalu nabízí rozsáhlou škálu příležitostí, jak prezentovat a upozornit právě na činnost vaší společnosti.

V případě zájmu o více informací a spolupráci na festivalu Keltská noc nás prosím kontaktujte na e-mailu: vitasek@micos.cz, nebo skrze kontaktní formulář na stránce kontakt.

PŘIJĎTE TO PROŽÍT S NÁMI!