INFORMACE
Partnerství festivalu
1 ledna 2023
Keltská noc

Festival Keltská noc byl nominován na cenu Olomouckého kraje za kulturu a mnoho let se řadí mezi nejvýznamnější kulturní akce Olomouckého kraje. Zároveň je i jednou z nejvíce ceněných kulturních akcí keltského charakteru v celé České Republice s významným přesahem do zahraničí. Festivalu se pravidelně účastní pan hejtman (festival se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje) společně s dalšími významnými osobnostmi Olomouckého kraje a Statutárního města Prostějova.

Keltská noc je festival s krásnou atmosférou, jenž propaguje výhradně keltskou kulturu a tradice, což je prezentováno nejen hudbou s keltskými kořeny, ale také irskými tanci, ukázkami keltských bojových umění, starých keltských řemesel, přednáškami o keltské spiritualitě a velké symbióze Keltů s přírodou. V programu Keltské noci 2022 vystoupí přes 150 umělců a účinkujících z 9 zemí světa.

Jubilejní dvacátý ročník festivalu Keltská noc nabízí skvělé možnosti propagace vaší společnosti jak v rámci mediálních kanálů, tak i různé formy aktivní propagace přímo v areálu během konání festivalu. Mediální a společenský dosah festivalu nabízí rozsáhlou škálu příležitostí, jak prezentovat a upozornit právě na činnost vaší společnosti.

Příklady možných forem partnerství:

  • GENERÁLNÍ PARTNER FESTIVALU
  • HLAVNÍ PARTNER FESTIVALU
  • PARTNER FESTIVALU

V případě zájmu o více informací a spolupráci na festivalu Keltská noc 2023 nás prosím kontaktujte na e-mailu: vitasek@micos.cz

Organizační tým KN.